Už se blíží Silvestr!

29. prosince 2008 v 23:00 | Mrs.KikuShQáá |  ○\\C!tRoN€q//○
Vánoce už skončily a určitě přibylo do pokojíčků hodně věcí co nám nadělil Ježíšek (pro toho kdo v něj věří). Už je to za námi, kapr, salát, prskavky a mnoho dalších věcí. Ve středu 31.12.08 bude Silvestr a už bylo vyhlášeno upozornění na nebezpěčí úrazů, popálenin a krvácení. Silvestr sice znamená hodně zábavy, ale také hodně úrazů a práce pro záchranky.

Už jsou skoro vyprodány rachejtle, petardy (Frantíci) atd. I sanitáři se bojí že nebudou stíhat vyjíždět! Já doufám že i když budete pouštět ohňostroje, rachejtle atd., tak že si budete dávat pozor na nebezpečné úrazy čili převoz do nemocnice na jipku.

Já budu mít s mamkou na Silvestra chlebíčky a nealkoholické nějaké (podle mámy pitíčko). Měla jsem to i minulý rok a moc mi to nechutná páč je to hořké. Ale to je jedno. Zásoby kupujeme v Itálii když tam jedeme na dovču. Tento rok jsem tam byla podruhé s mamkou, taťkou, ségrou a bráchou kterýmu je 17. Já s ním sedím vždycky na sedadlech páč ten moc neotravuje. My máme auto o sedmi místech po třech řadách. Já sedím s bráchou upa vzádu. Jo a málem bych zapoměla na Kirru. Je to náš pes (zlatý retrývr), a sedí se sestrou v prostřední řadě!
Ale tohle už je dovolená a né Silvestr!!

Můj strýc pořádá Silvestrovskou párty, ale jen pro zvané!! xD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama